Mondial

Wakacje z FB Mondial w jeszcze lepszych cenach!

FB Mondial to idealne połączenie koncepcji klasycznego motocykla z najlepszą technologią. Motocykle te zapewniają najwyższe bezpieczeństwo, najnowocześniejszą technologię oraz niezawodność zachowując przy tym samym ducha klasyki.

Nie czekaj i już teraz spełnij swoje marzenia. Do prowadzenia pojazdów o pojemności 125ccm wystarczy przecież prawo jazdy kat. B! Sprawdź letnią promocję i skorzystaj z obniżonych cen.

Za swojego nowego SMXa 125 zapłacisz teraz tylko 11 900 PLN, a za model HPS 125 – 14 100 PLN. Większy model HPS 300 dostępny jest już od 14 500 PLN.

Wybierz się w podróż z FB Mondial! Odwiedź najbliższego dilera i umów się na jazdę próbną!

 

Cennik dostępny na stronie mondialpolska.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach FB MONDIAL. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli FB MONDIAL w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów FB MONDIAL, których adresy dostępne są na stronie http://mondialpolska.pl/siec-sprzedazy